Ndriçues Studimi Eglo 98247 MASSERIE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Studimi Eglo 98247 MASSERIE

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Studimi Eglo 98247 MASSERIE
 • Ndriçues Studimi Eglo. Modeli 98247, pjesë e koleksionit MASSERIE.
 • Një ndriçues modern dhe elegant.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë minimalist.
 • Përshtatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
 • Materiali është plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit: LED 4000K (i bardhë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98247 

Familja:

MASSERIE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.4 W

Materiali:

Plastik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

385

Gjatësia e bazës (në mm):

165

Gjerësia e bazës (në mm):

165

Ndriçues Studimi Eglo 98247 MASSERIE
 • Ndriçues Studimi Eglo. Modeli 98247, pjesë e koleksionit MASSERIE.
 • Një ndriçues modern dhe elegant.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë minimalist.
 • Përshtatet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
 • Materiali është plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit: LED 4000K (i bardhë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98247 

Familja:

MASSERIE

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.4 W

Materiali:

Plastik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

385

Gjatësia e bazës (në mm):

165

Gjerësia e bazës (në mm):

165