Ndriçues Studimi Eglo 96138 Torrina
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues Studimi Eglo 96138 Torrina

Ndriçues Studimi Eglo 96138 Torrina

Available:Out of Stock
1,300 Lek 2,900 Lek
Secure
Ndriçues Studimi Eglo 96138 Torrina
 • Ndriçues studimi Eglo. Modeli 96138 Torrina.
 • Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional dhe shumë të bukur.
 • I krijuar me një dizajn klasik që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
 • Materiali cilësor çelik dhe plastikë në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 540.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96138

Familja:

TORRINA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

330

Gjerësia (në mm):

155

Gjatësia (në mm):

250
Ndriçues Studimi Eglo 96138 Torrina
 • Ndriçues studimi Eglo. Modeli 96138 Torrina.
 • Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional dhe shumë të bukur.
 • I krijuar me një dizajn klasik që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
 • Materiali cilësor çelik dhe plastikë në ngjyrë të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 540.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96138

Familja:

TORRINA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

330

Gjerësia (në mm):

155

Gjatësia (në mm):

250