Ndriçues studimi Eglo 75708 / 75709 COLUCCIA
Ndriçues studimi Eglo 75708 / 75709 COLUCCIA

Ndriçues studimi Eglo 75708 / 75709 COLUCCIA

3,300 Lek
7,900 Lek
 Ndriçues studimi Eglo 75708 / 75709 COLUCCIA Ndriçues studimi Eglo. Modeli 75708 / 75709 COLUCCIA. Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional dhe shumë të bukur. I krijuar me një dizajn që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo...

Instock

Përshkrimi

 Ndriçues studimi Eglo 75708 / 75709 COLUCCIA

  • Ndriçues studimi Eglo. Modeli 75708 / 75709 COLUCCIA.
  • Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional dhe shumë të bukur.
  • I krijuar me një dizajn që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75708 / 75709

Familja:

COLUCCIA

Klasa e sigurisë:

3

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3.2 W

Materiali:

Plastik

Ngjyra:

E zezë / E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

Led

Lloji i celsit:

Celës me prekje

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomanda:

JO

Bateria:

PO(Li-jon; 1200 mAh)

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

190

Gjerësia (në mm):

125

Artikuj të lidhur