Ndriçues Studimi Eglo 75599 COLINEZZA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Studimi Eglo 75599 COLINEZZA

Available:Në gjëndje
2,490 Lek 5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Studimi Eglo 75599 COLINEZZA
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 75599, pjesë e linjës COLINEZZA.
 • Ndriçues i bërë për tju ndihmuar ju në punën tuaj por dhe për tju dhënë një pamje të bukur. I krijuar me një dizajn klasik që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
 • Material cilësor prej çeliku në ngjyre të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit: E14

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75598

Familja:

COLINEZZA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

20 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

530

Diametri i bazës (në mm):

155
Ndriçues Studimi Eglo 75599 COLINEZZA
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 75599, pjesë e linjës COLINEZZA.
 • Ndriçues i bërë për tju ndihmuar ju në punën tuaj por dhe për tju dhënë një pamje të bukur. I krijuar me një dizajn klasik që përshtatet më së miri në ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi në tavolinën e studimit apo dhe të punës. Për një ndriçim më profesional dhe ideal.
 • Material cilësor prej çeliku në ngjyre të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit: E14

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75598

Familja:

COLINEZZA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

20 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

530

Diametri i bazës (në mm):

155