Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-45%
Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P
Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P

Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P

Available:Në gjëndje
1,800 Lek 3,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P
 • Ndriçues Studimi Eglo. Modeli 49123 pjesë e koleksionit Adri-P.
 • Dizajn klasik dhe minimalist, me një pamje të bukur dhe shumë të thjeshtë.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P.
 • Materiali çelik, në ngjyrë blu të errët pastel dhe të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

49123

Familja:

Adri-P

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

blu e errët pastel, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

430

Diametri i bazës (në mm):

155
Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P
 • Ndriçues Studimi Eglo. Modeli 49123 pjesë e koleksionit Adri-P.
 • Dizajn klasik dhe minimalist, me një pamje të bukur dhe shumë të thjeshtë.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me Ndriçues Studimi Eglo 49123 Adri-P.
 • Materiali çelik, në ngjyrë blu të errët pastel dhe të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

49123

Familja:

Adri-P

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

12 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

blu e errët pastel, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

430

Diametri i bazës (në mm):

155