Ndriçues Statik Komodine Eglo 99457 BOYAL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99457 BOYAL

Available:Në gjëndje
19,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99457 BOYAL

 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99457 Boyal
 • Një ndriçues modern me ngjyrë druri natyral. 
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me Ndriçues Statik Komodine Eglo 99457 BOYAL për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Materiali i ndriçuesit çelik dhe dru.

 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99457

Familja:

BOYAL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3000 K

Materiali:

Celik, dru

Ngjyra

E zezë/ Kafe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

300

Gjerësia (në mm):

150

Lartësia (në mm):

425

Ndriçues Statik Komodine Eglo 99457 BOYAL

 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99457 Boyal
 • Një ndriçues modern me ngjyrë druri natyral. 
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me Ndriçues Statik Komodine Eglo 99457 BOYAL për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Materiali i ndriçuesit çelik dhe dru.

 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99457

Familja:

BOYAL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3000 K

Materiali:

Celik, dru

Ngjyra

E zezë/ Kafe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

300

Gjerësia (në mm):

150

Lartësia (në mm):

425