Ndriçues Statik Komodine Eglo 97773 BELLARIVA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-34%
Ndriçues Statik Komedine Eglo 97773 BELLARIVA
Ndriçues Statik Komedine Eglo 97773 BELLARIVA
Ndriçues Statik Komedine Eglo 97773 BELLARIVA

Ndriçues Statik Komodine Eglo 97773 BELLARIVA

Available:Out of Stock
1,900 Lek 2,900 Lek
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo 97773 BELLARIVA
 • Dizajn i thjeshtë dhe klasik në të njëjtën kohë.
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë Ndriçues Statik Komodine Eglo 97773 BELLARIVA për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Baza e ndriçuesit është qeramikë dhe koka e ndriçuesit pëlhurë. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97773

Familja:

BELLARIVA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Qeramikë e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

320

Diametri (në mm):

150
Ndriçues Statik Komodine Eglo 97773 BELLARIVA
 • Dizajn i thjeshtë dhe klasik në të njëjtën kohë.
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë Ndriçues Statik Komodine Eglo 97773 BELLARIVA për komedina dhe tavolina.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Baza e ndriçuesit është qeramikë dhe koka e ndriçuesit pëlhurë. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97773

Familja:

BELLARIVA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Qeramikë e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

320

Diametri (në mm):

150