Ndriçues Statik Komodine Eglo 95788 Carlton 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 95788 Carlton 2

Available:Në gjëndje
2,600 Lek 4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo 95788 Carlton 2
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 95788 pjesë e koleksionit Carlton 2.
 • Me një dizajn modern i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht si dhomë studimi, gjumi apo dhe sallon.
 • Materiali çeliku dhe pelhure ne ngjyre te zeze, te arte.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95788

Familja:

Carlton 2

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik, pelhure 

Ngjyra:

E zeze, e arte

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

305

Diametri (në mm):

165

Ndriçues Statik Komodine Eglo 95788 Carlton 2
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 95788 pjesë e koleksionit Carlton 2.
 • Me një dizajn modern i përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht si dhomë studimi, gjumi apo dhe sallon.
 • Materiali çeliku dhe pelhure ne ngjyre te zeze, te arte.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95788

Familja:

Carlton 2

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik, pelhure 

Ngjyra:

E zeze, e arte

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

305

Diametri (në mm):

165