Ndriçues Statik Komodine Eglo 95386 MANALBA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 95386 MANALBA

Available:Në gjëndje
10,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo 95386 MANALBA

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 95386, pjesë e linjës MANALBA.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe të bukur.
 • Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
 • Ky produkt përbëhet prej celiku në ngjyrë të zezë dhe të artë.
 • Lloji i ndriçuesit: E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95386

Familja:

MANALBA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E zezë, e artë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380

Diametri (në mm):

250

Diametri i bazes (në mm):

160

Ndriçues Statik Komodine Eglo 95386 MANALBA

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 95386, pjesë e linjës MANALBA.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe të bukur.
 • Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
 • Ky produkt përbëhet prej celiku në ngjyrë të zezë dhe të artë.
 • Lloji i ndriçuesit: E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95386

Familja:

MANALBA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

E zezë, e artë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

380

Diametri (në mm):

250

Diametri i bazes (në mm):

160