Ndriçues Statik Komodine Eglo 900457 Mannera
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 900457 Mannera

Available:Në gjëndje
6,600 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo 900457 Mannera
 • MANNERA është një llambë tavoline pa tela me një trup prej alumini dhe çeliku me një fund te zi dhe një shpërndarës të bardhë plastik të dritës. 
 • Për shkak të komponentëve të integruar LED, produkti prodhon një dritë të bukur të bardhë të ngrohtë për të ndriçuar çdo hapësirë ​​të jashtme. 
 • Llamba e tavolinës mund të ndizet ose fiket dhe mund të zbehet duke përdorur elementin 'Touch Me' në pjesën e sipërme të hijes së llambës. 
 • Llamba portative e tavolinës ka një bateri të integruar që lejon produktin të transportohet në çdo hapësirë ​​të jashtme me lehtësi dhe është e rikarikueshme me ndihmën e një kabllo USB-C (nuk përfshihet). 
 • Llamba e tavolinës së jashtme ka një vlerësim mbrojtjeje IP54, që do të thotë se është rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjes, e përshtatshme për përdorim në natyrë. 
 • Për shkak të dizajnit të tij elegant dhe funksional, llamba e tavolinës në natyrë përzihet në çdo zonë moderne të jashtme.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900457

Familja:

Mannera

Klasa e sigurisë:

3

Tensioni i rrjetit elektrik:

-

Fuqia e ndricimit:

3.7V

Materiali:

Celik / e zeze

Numri i llambave:

LED

Lloji i llambës:

LED

Bateri

Po Li-jon; 1800 mAh

Lloji i celesit

Me touch

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Klasa e energjise

G

Shkalla e mbrojtjes:

IP54

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

340

Diametri (në mm):

110

Ndriçues Statik Komodine Eglo 900457 Mannera
 • MANNERA është një llambë tavoline pa tela me një trup prej alumini dhe çeliku me një fund te zi dhe një shpërndarës të bardhë plastik të dritës. 
 • Për shkak të komponentëve të integruar LED, produkti prodhon një dritë të bukur të bardhë të ngrohtë për të ndriçuar çdo hapësirë ​​të jashtme. 
 • Llamba e tavolinës mund të ndizet ose fiket dhe mund të zbehet duke përdorur elementin 'Touch Me' në pjesën e sipërme të hijes së llambës. 
 • Llamba portative e tavolinës ka një bateri të integruar që lejon produktin të transportohet në çdo hapësirë ​​të jashtme me lehtësi dhe është e rikarikueshme me ndihmën e një kabllo USB-C (nuk përfshihet). 
 • Llamba e tavolinës së jashtme ka një vlerësim mbrojtjeje IP54, që do të thotë se është rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjes, e përshtatshme për përdorim në natyrë. 
 • Për shkak të dizajnit të tij elegant dhe funksional, llamba e tavolinës në natyrë përzihet në çdo zonë moderne të jashtme.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900457

Familja:

Mannera

Klasa e sigurisë:

3

Tensioni i rrjetit elektrik:

-

Fuqia e ndricimit:

3.7V

Materiali:

Celik / e zeze

Numri i llambave:

LED

Lloji i llambës:

LED

Bateri

Po Li-jon; 1800 mAh

Lloji i celesit

Me touch

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Klasa e energjise

G

Shkalla e mbrojtjes:

IP54

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

340

Diametri (në mm):

110