Ndriçues Statik Komodine Eglo 43824 VINOZA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 43824 VINOZA

Available:Në gjëndje
13,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo 43824 VINOZA
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 43824, pjesë e linjës VINOZA.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe i bukur.
 • Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
 • Baza e ndriçuesit është qeramikë dhe koka e ndriçuesit pëlhurë.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë Ndriçues Statik Komodine Eglo 43824 VINOZA.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43824

Familja:

VINOZA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Qeramikë, Pëhurë

Ngjyra: 

E bardhë, E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

535

Diametri (në mm):

300
Ndriçues Statik Komodine Eglo 43824 VINOZA
 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 43824, pjesë e linjës VINOZA.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe i bukur.
 • Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
 • Baza e ndriçuesit është qeramikë dhe koka e ndriçuesit pëlhurë.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë Ndriçues Statik Komodine Eglo 43824 VINOZA.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43824

Familja:

VINOZA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Qeramikë, Pëhurë

Ngjyra: 

E bardhë, E zezë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

535

Diametri (në mm):

300