Ndriçues Statik Komodine Eglo 39954 ARENALES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 39954 ARENALES

Available:Në gjëndje
8,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo 39954 ARENALES

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 39954 pjesë e koleksionit ARENALES.
 • Me një dizajn modern unik në formë sferike si të globit.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht si dhomë studimi, gjumi apo dhe sallon.
 • Materiali çeliku dhe xham qelqi opal-mat.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39954

Familja

ARENALES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik, qelqi opal-mat

Ngjyra:

Bronx. e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

195

Diametri (në mm):

180

Diametri i bazës (në mm):

275

Ndriçues Statik Komodine Eglo 39954 ARENALES

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 39954 pjesë e koleksionit ARENALES.
 • Me një dizajn modern unik në formë sferike si të globit.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme kryesisht si dhomë studimi, gjumi apo dhe sallon.
 • Materiali çeliku dhe xham qelqi opal-mat.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39954

Familja

ARENALES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik, qelqi opal-mat

Ngjyra:

Bronx. e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

195

Diametri (në mm):

180

Diametri i bazës (në mm):

275