Ndriçues Statik Komodine Eglo 390188 LAURIGNANO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 390188 LAURIGNANO

Available:Në gjëndje
23,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo 390188 LAURIGNANO

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 390188, pjesë e linjës LAURIGNANO.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe i bukur.
 • Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
 • Ky ndriçues përbëhet prej celiku në ngjyrë të zezë e artë.
 • Lloji i ndriçuesit: E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390188

Familja:

LAURIGNANO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik

Ngjyra :

E zezë e artë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

490 

Diametri (në mm):

320

Ndriçues Statik Komodine Eglo 390188 LAURIGNANO

 • Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 390188, pjesë e linjës LAURIGNANO.
 • I krijuar me një dizajn të thjeshtë dhe i bukur.
 • Mjaftë i bukur për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhomë gjumi dhomë studimi apo dhe në ambient ndenje.
 • Ky ndriçues përbëhet prej celiku në ngjyrë të zezë e artë.
 • Lloji i ndriçuesit: E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390188

Familja:

LAURIGNANO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik

Ngjyra :

E zezë e artë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

490 

Diametri (në mm):

320