Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD
Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD

Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD
 • Zbukuroni hapësirat tuaja me ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor çelik dhe xham, në ngjyrë gold dhe të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79345

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik, xham

Ngjyra:

Gold, e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

500

Diametri i bazës (në mm):

155
Ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD
 • Zbukuroni hapësirat tuaja me ndriçues Statik Komodine Eglo 79345 PINTO GOLD.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
 • Materiali cilësor çelik dhe xham, në ngjyrë gold dhe të zezë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79345

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celik, xham

Ngjyra:

Gold, e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

500

Diametri i bazës (në mm):

155