Ndriçues statik i jashtem Eglo 93096 ALORIA
Ndriçues statik i jashtem Eglo 93096 ALORIA
Ndriçues statik i jashtem Eglo 93096 ALORIA

Ndriçues i jashtëm Eglo 93096 ALORIA

3,900 Lek
Sale
Ndriçues i jashtëm Eglo 93096 ALORIA Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93096 , pjesë e koleksionit ALORIA. Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i jashtëm Eglo 93096 ALORIA
  • Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 93096 , pjesë e koleksionit ALORIA.
  • Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
  • Materiali alumin në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastikë e tejdukshme
  • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

93096

Familja:

Aloria 

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

60 W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Gjerësia (në mm):

170

Lartesia (në mm):

300

Diametri (në mm):

170

Artikuj të lidhur