Ndriçues statik Eglo 98509 ISORELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-72%
Ndriçues statik Eglo 98509 ISORELLA

Ndriçues statik Eglo 98509 ISORELLA

Available:Në gjëndje
6,900 Lek 25,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik Eglo 98509 ISORELLA
 • Ndriçues Statik Eglo, Modeli 390071 pjesë e koleksionit ISORELLA.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
 • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, sallon, dhomë gjumi etj.
 • Materiali celik de xham në ngjyrë të zezë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98509 

Familja:

ISORELLA

Klasa e energjisë:

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

28 W

Numri i llambave:

1

Materiali:

Celik, xham

Ngjyra:

zezë

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1400

Diametri (në mm):

270
Ndriçues statik Eglo 98509 ISORELLA
 • Ndriçues Statik Eglo, Modeli 390071 pjesë e koleksionit ISORELLA.
 • Ndriçues modern i krijuar me një dizajn të thjesht dhe funksional.
 • I përshtatshëm për dekorimin e ambienteve të brendshme si dhoma ndenje, sallon, dhomë gjumi etj.
 • Materiali celik de xham në ngjyrë të zezë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo. 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98509 

Familja:

ISORELLA

Klasa e energjisë:

E27

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

28 W

Numri i llambave:

1

Materiali:

Celik, xham

Ngjyra:

zezë

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1400

Diametri (në mm):

270