Ndricues Statik Eglo 96436 LAROA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Statik Eglo 96436 LAROA

Available:Në gjëndje
8,100 Lek
Image
Secure
Ndricues Statik Eglo 96436 LAROA
 • Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 96436.
 • Me nje dizajn të thjeshtë dhe elegant.
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
 • Ndricim LED (i bardhë).
 • Materiali plastik, me ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96436

Familja:

LAORA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.2 W

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1300

Gjatësia (në mm):

535

Gjerësia (në mm):

215

Diametri i bazës (në mm):

210
Ndricues Statik Eglo 96436 LAROA
 • Ndricues statik nga toka Eglo. Modeli 96436.
 • Me nje dizajn të thjeshtë dhe elegant.
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
 • Ndricim LED (i bardhë).
 • Materiali plastik, me ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96436

Familja:

LAORA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4.2 W

Materiali:

Plastike

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1300

Gjatësia (në mm):

535

Gjerësia (në mm):

215

Diametri i bazës (në mm):

210