Ndriçues Statik Komodine Eglo 96139 Torrina
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues Statik Komodine Eglo 96139 Torrina
Ndriçues Statik Komodine Eglo 96139 Torrina

Ndriçues Statik Komodine Eglo 96139 Torrina

Available:Out of Stock
1,300 Lek 2,900 Lek
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 96139 pjesë e koleksionit Torrina
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional dhe me një ndriçim cilësor.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë ose argjend dhe ai i plastikës në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 540.

Përmasat: 
Lartësia (në mm) 330
Gjerësia (në mm) 155
Gjatësia (në mm) 250

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë ( mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 5W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 96139 pjesë e koleksionit Torrina Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Dizajn i thjeshtë dhe minimalist, por tepër funksional dhe me një ndriçim cilësor.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Materiali çelik në ngjyrë të zezë ose argjend dhe ai i plastikës në ngjyrë të bardhë Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 540.
Përmasat:  Lartësia (në mm) 330 Gjerësia (në mm) 155 Gjatësia (në mm) 250
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë ( mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 5W