Ndriçues statik Eglo 95539 Fondachelli
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik Eglo 95539 Fondachelli

Available:Out of Stock
25,900 Lek
Secure
Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 95539 Fondachelli
Ka një dizajn origjinal, falë të cilit do të bëhet një dekorim ideal si për ambientet e brendshme moderne ashtu edhe për ato klasike. 
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
Baza krijohet nga tre shufra metalike që ngjajnë me një trekëmbësh.
Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit pëlhurë. Dominojnë ngjyrat e bardhë dhe argjend.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1515
Diametri (në mm) 510
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk është e përfshirë në paketim)
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 95539 Fondachelli Ka një dizajn origjinal, falë të cilit do të bëhet një dekorim ideal si për ambientet e brendshme moderne ashtu edhe për ato klasike.  Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Baza krijohet nga tre shufra metalike që ngjajnë me një trekëmbësh. Materiali çelik dhe koka e ndriçuesit pëlhurë. Dominojnë ngjyrat e bardhë dhe argjend. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1515 Diametri (në mm) 510   Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W (Llampa nuk është e përfshirë në paketim) Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20