Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4
Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4
Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4
Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4

Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4

24,000 Lek
Sale
Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4 Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 900869 RONDO 4. Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues statik. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë. Materiali cilësor çeliku dhe xhami me ngjyrë tunxh i krehur, e bardhë. Lloji i ndriçuesit E27. Informacionet Teknike Marka: Eglo Kodi: 900869 Familja:...

Instock

Përshkrimi

Ndricues statik Eglo 900869 RONDO 4

  • Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 900869 RONDO 4.
  • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues statik.
  • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
  • Materiali cilësor çeliku dhe xhami me ngjyrë tunxh i krehur, e bardhë.
  • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900869

Familja:

RONDO 4

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Celiku, xhami mat-opal

Ngjyra:

tunxh i krehur, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

250

Lartësia (në mm):

1745

 Gjatësia (në mm):

355

Artikuj të lidhur