Ndriçues statik Eglo 43047 Hornwood
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik Eglo 43047 Hornwood

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 5,800 Lek
Image
Secure

Ndriçues statik Eglo 43047 Hornwood

 • Ndriçues mural Eglo 43047 Hornwood përmban një kornizë natyrale prej druri pishe me një abazhur metalik të zi rrotullues . 
 • Ndricuesi mural i montuar në mur ka një montim metalik të zi, i cili plotëson përzierjen e drurit dhe metalit të dritës. 
 • Produkti përshtatet pa problem me stilet moderne të dizajnit të brendshëm dhe mund të përdoret si një ndricues komedine
 • Koka rrotulluese ju lejon të rregulloni dritën për të theksuar zona të veçanta të dhomës, qoftë në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, korridorin apo dhomën e ngrënies. 
 • Produkti kërkon 1 x E27 llambë, e cila nuk përfshihet .

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43047

Familja:

Hornwood

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

28 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë/dru

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

420

Gjatesia (në mm):

210

Ndriçues statik Eglo 43047 Hornwood

 • Ndriçues mural Eglo 43047 Hornwood përmban një kornizë natyrale prej druri pishe me një abazhur metalik të zi rrotullues . 
 • Ndricuesi mural i montuar në mur ka një montim metalik të zi, i cili plotëson përzierjen e drurit dhe metalit të dritës. 
 • Produkti përshtatet pa problem me stilet moderne të dizajnit të brendshëm dhe mund të përdoret si një ndricues komedine
 • Koka rrotulluese ju lejon të rregulloni dritën për të theksuar zona të veçanta të dhomës, qoftë në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, korridorin apo dhomën e ngrënies. 
 • Produkti kërkon 1 x E27 llambë, e cila nuk përfshihet .

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

43047

Familja:

Hornwood

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

28 W

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

zezë/dru

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

420

Gjatesia (në mm):

210