Ndricues statik Eglo 39981 Betulia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues statik Eglo 39981 Betulia

Available:Në gjëndje
20,000 Lek
Image
Secure

Ndricues statik Eglo 39981 Betulia

 • Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 39981 Betulia.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues dyshemeje.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Materiali çelik, me ngjyrë të zezë dhe xham opal, të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39981

Familja:

Betulia

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Çelik/ E zeze, tunxh
Xham opal mat,e bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

180

Lartësia (në mm):

1720

 Gjatësia (në mm):

180

 

Ndricues statik Eglo 39981 Betulia

 • Ndriçues statik nga toka Eglo. Modeli 39981 Betulia.
 • Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues dyshemeje.
 • Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë.
 • Materiali çelik, me ngjyrë të zezë dhe xham opal, të bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

39981

Familja:

Betulia

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Çelik/ E zeze, tunxh
Xham opal mat,e bardhe

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjerësia (në mm):

180

Lartësia (në mm):

1720

 Gjatësia (në mm):

180