Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA
Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA

Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA

11,000 Lek
33,000 Lek
Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndriçues statik Eglo 31229 ALBORAYA ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali çelik në ngjyrën të zezë dhe të bardhë dhe dritë të bardhë të ngrohtë 3000K.
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

31229

Familja:

ALBORAYA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Lumen:

2900

Fuqia e ndricimit:

23 W

Materiali:

Celik/ Plastik

Ngjyra:

E zeze/ E bardhe

Lloji i llambës:

LED

Klasa e energjisë:

E

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1315

Gjatësia (në mm):

150

Gjerësia (në mm):

160

Artikuj të lidhur