Ndriçues statik Eglo 43526 TOWNSHEND 4
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues statik Eglo 43526 TOWNSHEND 4

Available:Në gjëndje
15,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues statik Eglo, modeli 43526, pjesë e linjës TOWNSHEND 4.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë antike-kafe dhe të zezë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1690
Gjerësia (në mm) 250
Gjatësia (në mm) 260

Informacione teknike:
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X10W
Ndriçues statik Eglo, modeli 43526, pjesë e linjës TOWNSHEND 4. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë antike-kafe dhe të zezë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1690 Gjerësia (në mm) 250 Gjatësia (në mm) 260
Informacione teknike: Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 2X10W