Spote Inkaso Eglo 61533 TERNI PRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spote Inkaso Eglo 61533 TERNI PRO

Available:Në gjëndje
3,000 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 61533, pjesë e linjës TERNI PRO.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 125
Gjerësia (në mm) 92
Gjatësia (në mm) 175

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Numri i llambave dhe fuqia: 2X50W
Spot Eglo, modeli 61533, pjesë e linjës TERNI PRO. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të zezë. Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 125
Gjerësia (në mm) 92 Gjatësia (në mm) 175
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Numri i llambave dhe fuqia: 2X50W