Spot Inkaso Eglo 99494 SALABATE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Inkaso Eglo 99494 SALABATE

Available:Në gjëndje
2,400 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 99494, pjesë e linjës SALABATE.
Materiali i produktit është alumin me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është terrazo me ngjyrë zezë dhe të bardhë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Diametri (në mm) 88

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
IP44 Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6W
Spot Eglo, modeli 99494, pjesë e linjës SALABATE. Materiali i produktit është alumin me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është terrazo me ngjyrë zezë dhe të bardhë.
Eshtë një model klasik i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat:
Diametri (në mm) 88

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 IP44 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 6W