Spot Inkaso Eglo 98305 SALICETO
 Spot Inkaso Eglo 98305 SALICETO

Spot Inkaso Eglo 98305 SALICETO

1,690 Lek
Sale
Spot Eglo, modeli 98305, pjesë e linjës SALICETO. Materiali i produktit është alumin me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED. Përmasat: Lartësia (në mm) 42 Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20...

Instock

Përshkrimi

Spot Eglo, modeli 98305, pjesë e linjës SALICETO.
Materiali i produktit është alumin me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjesht i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 42

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 6W

Artikuj të lidhur