Ndriçues spot inkaso Eglo 95797 Pineda
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-52%
Ndriçues spot inkaso Eglo 95797 Pineda
Ndriçues spot inkaso Eglo 95797 Pineda

Ndriçues spot inkaso Eglo 95797 Pineda

Available:Në gjëndje
330 Lek 700 Lek
Image
Secure
Spot inkaso Eglo. Modeli 95797 Pineda
Ndriçues i thjeshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme.
Materiali plastikë, ngjyrë e bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED
Ndricimi  LED, lumen 500 (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 78
Gjatësia (në mm) 78
Thellësia e instalimit (në mm) 35
Ndërprerja (në mm) 65
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
Spot inkaso Eglo. Modeli 95797 Pineda Ndriçues i thjeshtë i përshtatshëm për ambiente të ndryshme, të brendshme. Materiali plastikë, ngjyrë e bardhë. Lloji i ndriçuesit LED Ndricimi  LED, lumen 500 (i bardhë, i ngrohtë)
Përmasat: Gjerësia (në mm) 78 Gjatësia (në mm) 78 Thellësia e instalimit (në mm) 35 Ndërprerja (në mm) 65
  Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20