Ndricues Spot Inkaso Eglo 61526
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Spot Inkaso Eglo 61526

Available:Në gjëndje
1,650 Lek
Image
Secure
Spote inkaso Eglo. Modeli 61526
Ndricues i thjeshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme.
Materiali alumin, ngjyre e zeze.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 125
Gjeresia (ne mm): 92
Gjatesia (ne mm): 92
Thellesia e instalimit (ne mm): 135
Nderprerja (ne mm): 85
 
Numri i llambave dhe fuqia: 1X50W
 
Shkalla e sigurise: IP20
Spote inkaso Eglo. Modeli 61526 Ndricues i thjeshte i pershtatshem per ambiente te ndryshme. Materiali alumin, ngjyre e zeze.
Permasat: Lartesia (ne mm): 125 Gjeresia (ne mm): 92 Gjatesia (ne mm): 92 Thellesia e instalimit (ne mm): 135 Nderprerja (ne mm): 85   Numri i llambave dhe fuqia: 1X50W   Shkalla e sigurise: IP20