Spot inkaso Eglo 61523 TERNI PRO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot inkaso Eglo 61523 TERNI PRO

Available:Në gjëndje
1,650 Lek
Image
Secure
Spote Eglo, modeli 61523 , pjesë e linjës TERNI PRO.
Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është GU10.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 125

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Numri i llambave dhe fuqia: 1X50W
Spote Eglo, modeli 61523 , pjesë e linjës TERNI PRO. Materiali i produktit është alumin i derdhur me ngjyrë të zezë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është GU10.
Përmasat: Lartësia (në mm) 125
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 2 Numri i llambave dhe fuqia: 1X50W