Ndriçues spot Eglo 98239 Salabate
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 98239 Salabate

Available:Në gjëndje
1,720 Lek
Image
Secure

Ndriçues spot Eglo 98239 Salabate

 • Ndriçues spot Eglo. Modeli 98239 pjesë e kolekionit Salabate.
 • I krijuar për ambientet e brendshme me një ndriçim mjaftë cilësor.
 • I thjeshtë dhe i bukur.
 • Prej alumini në ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98239 

Familja:

Salabate

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

6 W

Materiali:

Alumin

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Tellësia (në mm):

52

Gjatësia (në mm):

88

Gjerësia (në mm):

88

Ndriçues spot Eglo 98239 Salabate

 • Ndriçues spot Eglo. Modeli 98239 pjesë e kolekionit Salabate.
 • I krijuar për ambientet e brendshme me një ndriçim mjaftë cilësor.
 • I thjeshtë dhe i bukur.
 • Prej alumini në ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98239 

Familja:

Salabate

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

6 W

Materiali:

Alumin

Ngjyra:

E bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Tellësia (në mm):

52

Gjatësia (në mm):

88

Gjerësia (në mm):

88