Ndriçues spot Eglo 94062 Fueva 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-23%
Ndriçues spot Eglo 94062 Fueva 1
Ndriçues spot Eglo 94062 Fueva 1

Ndriçues spot Eglo 94062 Fueva 1

Available:Në gjëndje
1,600 Lek 2,090 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo 94062 Fueva 1
 • Ndriçues spot Eglo. Modeli 94062 pjesë e koleksionit Fueva 1.
 • Ndriçues me një dizajn të thjeshtë shumë elegant dhe modern. 
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 • Ndriçim LED, 4000K (i bardhë, i ngrohtë).
 • Materiali cilësor i metalit dhe plastikës në ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94062

Familja:

Fueva 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

10.9 W

Materiali/Ngjyra:

Metal, plastik/ e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Gjerësia (në mm):

170
Ndriçues spot Eglo 94062 Fueva 1
 • Ndriçues spot Eglo. Modeli 94062 pjesë e koleksionit Fueva 1.
 • Ndriçues me një dizajn të thjeshtë shumë elegant dhe modern. 
 • I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
 • Ndriçim LED, 4000K (i bardhë, i ngrohtë).
 • Materiali cilësor i metalit dhe plastikës në ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94062

Familja:

Fueva 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

10.9 W

Materiali/Ngjyra:

Metal, plastik/ e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

170

Gjerësia (në mm):

170