Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-56%
Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD

Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD

Available:Out of Stock
1,100 Lek 2,500 Lek
Secure
Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD
 • Ndricues mural Eglo. Modeli 32946 pjesë e koleksionit Davida-SD
 • Ndricuesi është në formë shine me 1 spot.
 • Një dizajn elegant dhe modern.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 400.
 • Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
 • Materiali celik dhe krom në ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

32946

Familja:

Davida-SD

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5 W

Materiali:

Celik, Krom 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GU10- Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

165

Gjerësia (në mm):

70
 


Ndriçues spot Eglo 32946 Davida-SD
 • Ndricues mural Eglo. Modeli 32946 pjesë e koleksionit Davida-SD
 • Ndricuesi është në formë shine me 1 spot.
 • Një dizajn elegant dhe modern.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 400.
 • Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
 • Materiali celik dhe krom në ngjyrë të bardhë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

32946

Familja:

Davida-SD

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5 W

Materiali:

Celik, Krom 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GU10- Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

165

Gjerësia (në mm):

70