Ndriçues spot Eglo 62516 TORTORETO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 62516 TORTORETO

Available:Në gjëndje
2,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 62516 , pjesë e koleksionit TORTORETO.
Dritë profesionale me një ndriçim perfekt.
I krijuar me një dizajn unik, shumë të bukur. Model modern me pamje futuristike.
I përshtatshëm për të dekoruar dhe ndriçuar ambientin tuaj të jashtëm
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 150
Diametri (në mm) 60

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X6,5W
Ndriçues Mural Eglo. Modeli 62516 , pjesë e koleksionit TORTORETO. Dritë profesionale me një ndriçim perfekt. I krijuar me një dizajn unik, shumë të bukur. Model modern me pamje futuristike.
I përshtatshëm për të dekoruar dhe ndriçuar ambientin tuaj të jashtëm
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: GU10-LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 150
Diametri (në mm) 60

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X6,5W