Ndricues Spot Inkaso Eglo 67746
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues Spot Inkaso Eglo 67746

Available:Në gjëndje
14,000 Lek
Image
Secure
Ndricues shine tip spot Eglo. Modeli 67746
Korniza e ndricuesit me ngjyre te bardhe.
Ndricimi LED, 3000K ( i bardhe, i ngrohte).
Drite profesionale.
 
Permasat:
Lartesia (ne mm): 70
Gjeresia (ne mm): 68
Gjatesia (ne mm): 418
Thellesia e instalimit (ne mm): 115
Nderprerja (ne mm): 52X410
 
Numri i llambave dhe fuqia: 3X10W
Shkalla e sigurise: IP20
Ndricues shine tip spot Eglo. Modeli 67746 Korniza e ndricuesit me ngjyre te bardhe. Ndricimi LED, 3000K ( i bardhe, i ngrohte). Drite profesionale.   Permasat: Lartesia (ne mm): 70 Gjeresia (ne mm): 68 Gjatesia (ne mm): 418 Thellesia e instalimit (ne mm): 115 Nderprerja (ne mm): 52X410   Numri i llambave dhe fuqia: 3X10W Shkalla e sigurise: IP20