Spot Inkaso Eglo 67745 ALBAVILLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spot Inkaso Eglo 67745 ALBAVILLA

Available:Në gjëndje
10,700 Lek
Image
Secure
Spot Eglo, modeli 67745, pjesë e linjës ALBAVILLA.
Materiali i produktit është prej aluminit dhe çelikut me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është LED.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 70
Gjerësia (në mm) 68
Gjatësia (në mm) 287

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 3
Numri i llambave dhe fuqia: 2X10W
Spot Eglo, modeli 67745, pjesë e linjës ALBAVILLA. Materiali i produktit është prej aluminit dhe çelikut me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është LED.
Përmasat: Lartësia (në mm) 70 Gjerësia (në mm) 68 Gjatësia (në mm) 287
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 3 Numri i llambave dhe fuqia: 2X10W