Ndricues rruge Horoz Laguna
Ndricues rruge Horoz Laguna
Ndricues rruge Horoz Laguna
Ndricues rruge Horoz Laguna
Ndricues rruge Horoz Laguna
Ndricues rruge Horoz Laguna

Ndricues rruge Horoz Laguna

14,600 Lek
Sale
Ndricues rruge Horoz Laguna 100/200W HOROZ LAGUNA  074-006-0100/200 Ndricues rruge Horoz Laguna me panel diellor LAGUNA është një llambë LED e cilësisë së lartë për ndriçimin e jashtëm. . Ndricues rruge Horoz Laguna përdor teknologjinë SMD LED.  Sistemi plotësisht autonom i ndriçimit rrugor. Strehimi prej alumini, një pjesë e derdhur, i qëndrueshëm,...

Instock

Përshkrimi

Ndricues rruge Horoz Laguna 100/200W

HOROZ LAGUNA  074-006-0100/200

  • Ndricues rruge Horoz Laguna me panel diellor LAGUNA është një llambë LED e cilësisë së lartë për ndriçimin e jashtëm. .
  • Ndricues rruge Horoz Laguna përdor teknologjinë SMD LED. 
  • Sistemi plotësisht autonom i ndriçimit rrugor.
  • Strehimi prej alumini, një pjesë e derdhur, i qëndrueshëm, rezistent ndaj konsumit, me aftësinë për t'u përdorur në një gamë të gjerë temperaturash: nga -40 gradë në +55 gradë Celsius.
  • Rezistent ndaj ndryshimeve të temperaturës, falë përdorimit të një lloji modern të baterive të rikarikueshme - fosfati i hekurit litium.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Origjina

Turqi

Tensioni: 

85-265V  / 50-60Hz

Fuqia:

100/200 WATT

Temperatura e drites

6400 K

Fluksi i ndritshem

1300 /2050 lm

Ngjyra

E zeze 

Bateria

  • 3 x 3.2V 5Ah Fosfat Litium Hekuri
  • 5 x 3.2V 5Ah Fosfat Litium Hekuri

Karikimi dhe shkarkimi

1500 here

Koha e karikimit 

4-6 orë (me re një ditë, me shi 2 ditë)

Koha e ndricimit

12-15 orë

Lartesia

3-4 metra

Llamba Led

120 copë 57x30 SMD LED

 Paneli diellor

Polilikon, 6V/16W, 350*350*17mm, 1,12 kg

Materiali

Metal alumin /Plastike

 Paketa 

Llambë Rruge LED + Panel diellor me kabllo 1.2 m +

Kllapa në formë U + krahu i llambës + Telekomanda

Detaje

Me diell, telekomandë (12 m) dhe me dritë

Shkalla e mbrojtjes

IP65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

 

Fuqia 100 W
200 W
Llampa Paneli Llampa Paneli
Lartesia 444 mm 355 mm 575 mm 360 mm
Gjatesia 185 mm 355 mm 230 mm 645 mm
Gjeresia 63 mm 17 mm 75 mm 17 mm


Artikuj të lidhur