Ndriçues pllafon Eglo 94527 Fueva 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues pllafon Eglo 94527 Fueva 1

Available:Në gjëndje
2,500 Lek 4,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues pllafon Eglo 94527 Fueva 1
 • Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 94527 Fueva 1.
 • Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme.
 • Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë), 3000K. 
 • Ndriçuesi është prej metali dhe plastike, me ngjyrë nikel saten.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94527

Familja:

Fueva 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

22 W

Materiali/Ngjyra:

Metal, plastik/ nikel saten 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

40

Diametri (në mm):

300
Ndriçues pllafon Eglo 94527 Fueva 1
 • Ndriçues tip pllafon Eglo. Modeli 94527 Fueva 1.
 • Një dizajn i thjeshtë, praktik dhe funksional.
 • I përshtatshëm për ambiente të brendshme.
 • Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë), 3000K. 
 • Ndriçuesi është prej metali dhe plastike, me ngjyrë nikel saten.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94527

Familja:

Fueva 1

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

22 W

Materiali/Ngjyra:

Metal, plastik/ nikel saten 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

40

Diametri (në mm):

300