Ndriçues tavanor për femijë Eglo 93142 TAYA 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-86%
Ndricues per femije Eglo 93142 - Teoren

Ndriçues tavanor për femijë Eglo 93142 TAYA 1

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 13,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor për fëmijë Eglo, modeli 93142, pjesë e koleksionit TAYA 1.
Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme dhe nikel saten.
Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 255
Gjatësia (në mm) 295

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W
Ndriçues tavanor për fëmijë Eglo, modeli 93142, pjesë e koleksionit TAYA 1. Materiali i ndriçuesit është çelikë me ngjyra të ndryshme dhe nikel saten. Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë. Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 255 Gjatësia (në mm) 295
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W