Ndriçues i jashtëm Eglo 98095 Manfria
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-59%
Ndriçues i jashtëm Eglo 98095 Manfria
Ndriçues i jashtëm Eglo 98095 Manfria
Ndriçues i jashtëm Eglo 98095 Manfria

Ndriçues i jashtëm Eglo 98095 Manfria

Available:Në gjëndje
2,500 Lek 6,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 98095 pjesë e koleksionit Manfria
Ndriçues mural me një dizajn të thjeshtë, i përsosur për ambiente moderne dhe bashkëkohore në natyrë.
Eshtë i duhuri për ndriçimin e kopshtit tuaj gjatë natës.
Materiali alumin.
Ndriçimi LED (i ngrohtë, i bardhë) Lumen 830

Përmasat
Lartësia (në mm) 300
Gjatësia (në mm) 200
Pjesa e zgjatur (në mm) 80

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 98095 pjesë e koleksionit Manfria Ndriçues mural me një dizajn të thjeshtë, i përsosur për ambiente moderne dhe bashkëkohore në natyrë. Eshtë i duhuri për ndriçimin e kopshtit tuaj gjatë natës. Materiali alumin. Ndriçimi LED (i ngrohtë, i bardhë) Lumen 830
Përmasat
Lartësia (në mm) 300 Gjatësia (në mm) 200 Pjesa e zgjatur (në mm) 80
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W