Ndriçues i jashtëm Eglo 94789 Alamonte 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94789 Alamonte 1

Available:Në gjëndje
5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 94789 pjesë e koleksionit Alamonte 1
Ndriçues statik tavoline/komedine me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
Një zgjidhje e shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj. Me material cilësor të çelikut në ngjyrë të zezë.
Ndriçimi E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 275
Gjerësia (në mm) 150
Gjatësia (në mm) 150

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 94789 pjesë e koleksionit Alamonte 1
Ndriçues statik tavoline/komedine me një dizajn të thjeshtë dhe elegant.
Një zgjidhje e shkëlqyer për ndriçimin e jashtëm të kopshtit, oborrit në shtëpinë, hotelin dhe restorantin tuaj. Me material cilësor të çelikut në ngjyrë të zezë.
Ndriçimi E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 275
Gjerësia (në mm) 150
Gjatësia (në mm) 150

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W