Ndriçues mural i jashtëm Eglo 97285 SIRMIONE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural i jashtëm Eglo 97285 SIRMIONE

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 97285, pjesë e koleksionit SIRMIONE.
Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë me gold dhe kontura xham op-mat në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm): 375
Gjatësia (në mm): 270
Pjesa e zgjatur (në mm) 330

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues mural Eglo. Modeli 97285, pjesë e koleksionit SIRMIONE. Ndriçues i stilit Vintage, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm, për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë me gold dhe kontura xham op-mat në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat: Lartësia (në mm): 375 Gjatësia (në mm): 270
Pjesa e zgjatur (në mm) 330

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W