Ndriçues i jashtëm Eglo 94804 AGOLADA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 94804 AGOLADA

Available:Në gjëndje
7,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94804, pjesë e linjës AGOLADA
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali cilësor çelik në kombinimin e ngjyrave të zezë dhe bakër
Lloji i ndriçuesit është LED-MODUL. 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 360
Gjatësia (në mm) 75
Pjesa e zgjatur (në mm) 110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,7W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 94804, pjesë e linjës AGOLADA Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali cilësor çelik në kombinimin e ngjyrave të zezë dhe bakër
Lloji i ndriçuesit është LED-MODUL. 3000K (i bardhë i ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 360 Gjatësia (në mm) 75 Pjesa e zgjatur (në mm) 110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 2X3,7W