Ndricues mural EGLO GUANAL 900517
Ndricues mural EGLO GUANAL 900517
Ndricues mural EGLO GUANAL 900517
Ndricues mural EGLO GUANAL 900517
Ndricues mural EGLO GUANAL 900517

Ndricues mural EGLO GUANAL 900517

8,000 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900517 pjesë e koleksionit GUANAL Mund të themi me plot bindjen që ky ndriçues është unik. Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin , çeliku me një ngjyrë te zeze .Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 900517 pjesë e koleksionit GUANAL

Mund të themi me plot bindjen që ky ndriçues është unik. Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.Ky ndriçues përbëhet nga materiali alumin , çeliku me një ngjyrë te zeze .Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.Modern i thjeshtë dhe me klas janë pikat që e karakterizojnë. I përshtatshëm në çdo ambient dhe lehtësisht i pëlqyer.
Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

900517

Familja

GUANAL

Klasa e energjise

E27

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

40W

Numri i llambave

4

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO
Garancia 2 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

60

Gjerësia (në mm):

50

Gjatësia (në mm) 

600

Pesha (ne kg)

1.3

Artikuj të lidhur