Ndriçues Mural Eglo 98379 GASCUERIA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 98379 GASCUERIA

Available:Në gjëndje
10,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 98379, pjesë e linjës GASCUERIA.
Dizajn i thjeshtë dhe modern I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Lloji i ndriçuesit është E27
Mbizotëron ngjyra gold me të zezë. 
Material i këtij ndriçuesi është plastikë dhe çelik.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 330
Gjatësia (në mm): 290
Pjesa e zgjatur (në mm): 130

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues mural Eglo, modeli 98379, pjesë e linjës GASCUERIA. Dizajn i thjeshtë dhe modern I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj. Lloji i ndriçuesit është E27 Mbizotëron ngjyra gold me të zezë.  Material i këtij ndriçuesi është plastikë dhe çelik.   Përmasat: Lartësia (në mm): 330 Gjatësia (në mm): 290 Pjesa e zgjatur (në mm): 130
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W