Ndriçues mural Eglo 97149 MONTEU
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-75%
Ndriçues mural Eglo 97149 MONTEU

Ndriçues mural Eglo 97149 MONTEU

Available:Në gjëndje
990 Lek 4,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 97149 MONTEU
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 97149 , pjesë e koleksionit MONTEU.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Material celiku në ngjyrë te bardhe.
 • Ndricimi 3000K (E bardhe, e ngrohte).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97149 

Familja:

MONTEU

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4,8 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

180
Ndriçues mural Eglo 97149 MONTEU
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 97149 , pjesë e koleksionit MONTEU.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Material celiku në ngjyrë te bardhe.
 • Ndricimi 3000K (E bardhe, e ngrohte).

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97149 

Familja:

MONTEU

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4,8 W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

260

Gjatësia (në mm):

180