Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA

Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA

Available:Në gjëndje
2,490 Lek 5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94382

Familja:

SAKEDA

Klasa e sigurisë:

1

Tensini i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5.4 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

Crom

Numri i llambave:

1 X410lm

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA
 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ndriçues mural Eglo 96886 SAKEDA ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

94382

Familja:

SAKEDA

Klasa e sigurisë:

1

Tensini i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

5.4 W

Materiali:

Celik

Ngjyra:

Crom

Numri i llambave:

1 X410lm

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet