Ndriçues Mural Eglo 96566 TAZZOLI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Mural Eglo 96566 TAZZOLI

Available:Në gjëndje
6,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo, modeli 96566, pjesë e linjës TAZZOLI.
Dizajn i thjeshtë dhe minimalist i përshtatshëm për ambiente të brendhme si dhomë gjumi, dhomë studimi etj.
Ndriçuesi ka të integruar edhe një fole USB të cilën mund ta përdorni për karikimin e telefonit.
Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Ka si material plastikën dhe çelikun me një ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 300
Gjatësia (në mm): 65
Pjesa e zgjatur (në mm): 160

 

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3,8W
Ndriçues mural Eglo, modeli 96566, pjesë e linjës TAZZOLI. Dizajn i thjeshtë dhe minimalist i përshtatshëm për ambiente të brendhme si dhomë gjumi, dhomë studimi etj. Ndriçuesi ka të integruar edhe një fole USB të cilën mund ta përdorni për karikimin e telefonit. Ndricimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Ka si material plastikën dhe çelikun me një ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 300 Gjatësia (në mm): 65 Pjesa e zgjatur (në mm): 160

 

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3,8W