Ndriçues mural Eglo 96339 Siones 1

990 Lek
1,700 Lek
Ndriçues mural Eglo 96339 Siones 1 Ndriçues Mural Eglo. Modeli 96339 , pjesë e koleksionit Siones 1 Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo 96339 Siones 1
  • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 96339 , pjesë e koleksionit Siones 1
  • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
  • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
  • Materiali alumin në ngjyrë te zeze dhe xham te bardhe

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

96339

Familja:

Siones 1

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Alumin / plastike

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

215

Gjatësia (në mm):

145

Artikuj të lidhur