Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-53%
Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo
Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo
Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo

Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo

Available:Në gjëndje
2,700 Lek 5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 95771 , pjesë e koleksionit Boldo.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të brendshëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni shtëpinë me Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë te zeze dhe xham te bardhe

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95771

Familja:

Boldo

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Alumin celiku / plastike

Ngjyra:

Alumin, e bardhe 

Numri i llambave:

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande:

JO

Bateria:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

140

Gjatësia (në mm):

200
Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo
 • Ndriçues Mural Eglo. Modeli 95771 , pjesë e koleksionit Boldo.
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të brendshëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni shtëpinë me Ndriçues mural Eglo 95771 Boldo dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Materiali alumin në ngjyrë te zeze dhe xham te bardhe

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

95771

Familja:

Boldo

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11W

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Materiali:

Alumin celiku / plastike

Ngjyra:

Alumin, e bardhe 

Numri i llambave:

Lloji i llambës:

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande:

JO

Bateria:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

140

Gjatësia (në mm):

200